Strona główna Kariera Młodszy analityk biznesowy w obszarze logistycznym

Młodszy analityk biznesowy w obszarze logistycznym

Warszawa/Zakroczym
pełen etat

Miejsce pracy: Zakroczym / Warszawa

Główne zadania:

  • Analiza biznesowa w obszarze logistycznym:
    • Optymalizacja operacji magazynowych
    • Monitorowanie operacji logistycznych oraz tworzenie zestawień i raportów
    • Analiza kosztów logistyki powiązanych z bieżącymi operacjami sprzedaży mających wpływ na rentowność produktów w sieci dystrybucji
    • Opracowanie i rekomendacja rozwiązań dla bieżących potrzeb analitycznych dotyczących np. poziomu zatowarowania lub struktury zamówień, modyfikacji tras do klienta
  • Udział w procesach rozwoju systemów logistycznych oraz aplikacji wewnętrznych
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi / wewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Excel/Power Point
  • MS Reporting Services – podstawowa znajomość
  • Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, nad wieloma projektami jednocześnie
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły oraz analityczne myślenie
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziana:

  • Znajomość MS Power Platform
  • Znajomość T SQL / PL SQL
  • Umiejętność tworzenia procesów ETL (SSIS)
  • Znajomość struktur bazy Oracle 11g – podstawowy
  • Znajomość procesów magazynowych

Z naszej strony oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogatą ofertę szkoleń dla Pracowników
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • Realny wpływ na wyznaczanie kierunku rozwoju firmy

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info[at]ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod[at]intercars.eu.

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja

Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.