Strona główna Kariera Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Zakroczym
pełny etat

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku

  • Monitorowanie oraz nadzór nad powierzonymi zleceniami transportowymi
  • Podejmowanie działań wspierających optymalizację kosztów transportu
  • Analiza ofert transportowych oraz poszerzanie bazy współpracujących przewoźników
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

Oczekiwania na stanowisku

  • Posiada wiedzę z zakresu logistyki magazynowej i transportu, mile widziani studenci oraz absolwenci kierunków logistycznych, transport
  • Bardzo dobrze organizuje pracę własną oraz umie pracować zespołowo
  • Komunikuje się w języku angielskim (poziom A2/B1)
  • Wykazuje się skrupulatnością, dokładnością, odpowiedzialnością
  • Korzysta z pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej Inter Cars
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Przyjazną atmosferę pracy
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja

Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.