Strona główna Kariera Pracownik Sprzątający

Pracownik Sprzątający

Swobodnia
Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych hali magazynowej
  • Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych
  • Utrzymanie porządku na terenie obiektu

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługiwania urządzeń do czyszczenia i maszyn sprzątających
  • Obowiązkowość
  • Dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie dwuzmianowym

Co możemy zaoferować:

  • Pełne wdrożenie
  • Pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info[at]ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod[at]intercars.eu.

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja
Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.