Strona główna Kariera Starszy Menadżer Projektów Logistycznych

Starszy Menadżer Projektów Logistycznych

Pełen etat

Główne zadania:

  • Prowadzenie oraz nadzór nad strategicznymi projektami w obszarze logistyki
  • Wzmacnianie market intelligence w obszarze nowych technologii magazynowych, transportowych i inicjowanie zmian procesów logistycznych
  • Aktywna współpraca z zespołami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi po stronie dostawców
  • Budowanie, motywowanie i egzekwowanie postępów pracy zespołu projektowego

Nasze oczekiwania:

  • Powyżej 3 lat doświadczenia w realizacji projektów w rolach kierownika projektów, dyrektora programu, właściciela biznesowego lub innej kluczowej dla projektu roli. Atutem będzie doświadczenie w obszarze logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania złożonymi i zróżnicowanymi zespołami projektowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wyższe wykształcenie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie poszerzania kompetencji miękkich oraz specjalistycznych – indywidualnie dobranych do potrzeb
  • Spersonalizowany i skuteczny proces wdrożenia do organizacji
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zniżkę pracowniczą na ofertę handlową Grupy Inter Cars
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja
Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.