Homepage Career Pracownik Magazynowy
Return to all job offers

Pracownik Magazynowy

Zakroczym, 05-180, Swobodnia 35
Pełny wymiar
Stacjonarny

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
  • Kompletacja zamówień
  • Zgłaszanie braków w stanach magazynowych
  • Transportowanie i przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu
  • Rozładunek towarów na magazynie
  • Przygotowanie towaru do wysyłki i załadunek
  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowości i zdolności do pracy w dogodnym systemie godzinowym 6.00-16.00 lub 8.00-18.00 bądź 20.00-6.00;
  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo
  • Zapewniamy min 200 h miesięcznie
  • Premię magazynową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Kartę pobytu i legalizację pobytu dla cudzoziemców
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Location
Don't see a job offer for you?

Send us your CV to: praca@ilslogistics.eu

To the team we are most often looking for:

  • specialists with experience in the TSL industry,
  • national and international forwarding agents,
  • specialists with knowledge of logistics management systems (WMS, TMS),
  • graduates and students entering the labour market, interested in the area of logistics.