Strona główna Kariera Magazynier

Magazynier

Zakroczym
pełen etat

J&M Logistics Sp. z o.o. operator magazynowy firmy ILS Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Zakroczymiu na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
  • Kompletacja zamówień od klientów
  • Sortowanie i pakowanie towaru
  • Obsługa wydania towaru

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowości i zdolności do pracyw trybie trzyzmianowym
  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie miesięczne
  • wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Bogaty pakiety socjalny (m.in. Bony okolicznościowe, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą)
  • Pakiet medyczny
  • Udział w corocznych imprezach – Piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka oraz Mikołajek
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • System szkoleń na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja
Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.