Strona główna Aktualności Profesjonalne warsztaty magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS
Powrót do aktualności
Data publikacji: 27.01.2020
Profesjonalne warsztaty magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS

Profesjonalne warsztaty magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS to obiekt, który imponuje zarówno swoją powierzchnią, jak również zaawansowaniem technologicznym maszyn, które można w nim znaleźć. To m.in. z tego powodu budynek w Zakroczymiu został wytypowany jako miejsce warsztatów organizowanych przez redaktorów pisma Nowoczesny Magazyn, które odbędą się 27 lutego.

Profesjonalne Warsztaty Magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS to okazja do tego, aby przyjrzeć się wyposażeniu centrum dystrybucyjnego i jego działaniu, pozwalającemu na posortowanie nawet 500 000 sztuk i wydanie do 60 000 paczek w ciągu jednego dnia.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w warsztatach będą mogły zobaczyć obiekt, w którym składowane i sortowane są towary od rozmiaru S do XXL, z czego część wymaga specjalnych stref przechowywania. To także szansa, aby porozmawiać z kierownikami i menedżerami odpowiedzialnymi za stworzenie tego projektu.

Podczas warsztatów będzie można:

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim praktykom z branży, managerom i dyrektorom logistyki oraz tym, którzy pracują w szeroko pojętym łańcuchu dostaw. Więcej informacji o nim znaleźć można TUTAJ.