Strona główna Aktualności ILS w gronie laureatów jako Inwestor w Kapitał Ludzki
Powrót do aktualności
Data publikacji: 16.02.2022
ILS w gronie laureatów jako Inwestor w Kapitał Ludzki

ILS w gronie laureatów jako Inwestor w Kapitał Ludzki

Firma ILS została nagrodzona za wyjątkowy stosunek do swoich pracowników. Zewnętrzni eksperci nadali jej tytuł „Inwestora w Kapitał Ludzki”

Pracodawcy wyróżnieni certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki” to firmy i przedsiębiorstwa szczególnie nastawione na rozwój i satysfakcję pracowników. Ta wyjątkowa nagroda jest przyznawana na podstawie opinii pracowników na temat pracodawcy.

Wyróżnienie nadawane jest w Polsce od 2002 roku i jest tym samym pierwszą w kraju nagrodą nadawaną w swojej kategorii. Program „Inwestor w Kapitał Ludzki” wyróżnia przedsiębiorstwa za realizowaną na najwyższym poziomie politykę HR. Podczas anonimowego badania satysfakcji i zaangażowania pracowników brany pod uwagę jest szereg czynników, które później są szczegółowe analizowane.

Na podstawie otrzymanych wyników badania satysfakcji pracowników wyróżniane są organizacje spełniające najwyższe standardy. Taką właśnie jest ILS sp. z.o.o, wchodząca w skład Grupy Kapiatłowej Inter Cars. 

– Zarówno ILS, jak i Inter Cars SA to wiarygodni partnerzy, który gwarantując stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, terminowe wypłaty i rynkową ofertę wynagrodzenia. Pracownicy doceniają firmę zarówno w wymiarze stabilności, wiarygodności, ale również cenią jej unikalną kulturę organizacyjną, wartości, z którymi się utożsamiają – co pokazuje ostatnie badanie satysfakcji i zaangażowania. Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać balans pomiędzy pracą zawodową, a życiem osobistym. To  przede wszystkim naszym pracownikom zawdzięczamy tak wysoką pozycję w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy, awansując przez kolejne szczeble kariery aż do zarządzania własnym zespołem lub realizując rozwój zawodowy w konkretnej specjalizacji – mówi Anna Figiel, Dyrektor ds. Kapitału Ludzkiego Grupy Inter Cars.

Organizatorem badania satysfakcji i zaangażowania pracowników jest Inter Cars we współpracy z Experience Institute.  Experience Institute to niezależna agencja badawcza, która realizuje badania ilościowe i jakościowe z obszaru HR-u i marketingu.