Strona główna Aktualności ILS uruchamia zorganizowany transport pracowników do lokalizacji w Zakroczymiu
Powrót do aktualności
Data publikacji: 24.02.2022
ILS uruchamia zorganizowany transport pracowników do lokalizacji w Zakroczymiu

ILS uruchamia zorganizowany transport pracowników do lokalizacji w Zakroczymiu

ILS Sp. z o.o. w trosce o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników uruchomiła prywatną linię autobusową dowożącą pracowników do magazynu w Zakroczymiu.

Jakie są powody uruchomienia zorganizowanego transportu?

Zorganizowany transport niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracowników. Są oni bardziej wypoczęci, maleje ryzyko wypadków zarówno tych podczas pracy, jak i tych podczas samodzielnych powrotów samochodem do miejsca zamieszkania.

– Jeżeli organizm będzie zmęczony, kierowanie pojazdem grozi wypadkiem. Z tego samego powodu maleje bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków, kiedy pracownik rozpoczyna je od razu po jeździe. Nawet, kiedy pracodawca zatroszczył się o to, by w miejscu pracy spełnione były wszystkie względy bezpieczeństwa, może dojść do wypadku i trzeba to mieć na uwadze. Przewozy pracownicze dają spokój i komfort psychiczny pracownikowi i pracodawcy. Dlatego właśnie postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych pracowników i podjęliśmy tę decyzję. Bardzo się cieszę, że nasze zabiegi przyniosły efekt i nasi pracownicy mają zapewniony dojazd do pracy i powrót do domu, przy niskim koszcie podróży   – podsumowuje Robert Komarowski, Dyrektor ds. logistyki krajowej.

Czy to wychodzi korzystnie finansowo dla pracowników?

W dobie rosnących cen paliwa zorganizowane dojazdy to spora oszczędność pieniędzy dla wielu pracowników, a dla tych nie posiadających własnego auta również wielka oszczędność czasu.

Koszt transportu pokrywany będzie w znacznej części przez ILS, a pracownik powinien się  jedynie zapisać, wsiąść do autobusu oraz opłacić symboliczny bilet miesięczny, którego koszt to jedyne 50 zł.

Do dyspozycji pracowników oddane zostały następujące trasy:

 

Sprawdź aktualne rekrutacje odbywające się w ILS!