Strona główna Aktualności Transport z ILS – gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie
Powrót do aktualności
Data publikacji: 15.06.2023
Transport z ILS – gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie

Transport z ILS – gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie

Duże doświadczenie, otwartość na wyzwania i brak ryzyka przy transporcie – to nas cechuje. ILS od kilkunastu lat prowadzi usługi transportowe i logistyczne na najwyższym poziomie. To nie tylko puste hasła, przemawiają za nami liczby.

Ponad 180 tys. transportów w zeszłym roku!

Miniony, 2022 rok był wyjątkowo obfity jeśli chodzi o usługi transportowe zrealizowane w ramach ILS.

Zrealizowaliśmy 141 551 transportów na terytorium Polski oraz 35 625 transportów międzynarodowych do pozostałych krajów europejskich (364 z nich to tzw. transporty intermodalne przeprowadzone koleją oraz drogą morską); 395 razy odpowiadaliśmy za przewóz towarów z Turcji – biorąc na siebie również kwestie związane z ATR, T1 i odprawami. 3 515 kontenerów dostarczyliśmy drogą morską z portów azjatyckich, organizując też niezbędne odprawy celne.

Klienci są zadowoleni z naszych usług, wysokie KPI

O najwyższej jakości naszych usług świadczą opinie i KPI naszych klientów. Od wielu lat odpowiadamy za transport w Grupie Kapitałowej Inter Cars, świadczymy usługi między innymi dla takich spółek jak Michelin i Hengst. Transporty dla klientów są przygotowane zgodnie z ich wymaganiami.

Terminowość naszych transportów utrzymuje się średnio na poziomie 99,4%. Jest to dla nas powód do dumy. W tym miejscu należy podkreślić, że są też klienci, dla których KPI to 100%, mimo, że kontrakt dotyczy transportów nietypowych.

Wysoką jakoś utrzymujemy między innymi dzięki cyklicznym audytom (zgodnie z ISO, jak również z własnymi standardami przyjętymi w ILS oraz całej Grupie IC) zarówno wewnętrznym w obszarze transportu, jak i dostawców usług transportowych, z którymi współpracujemy.

Podejmujemy współpracę z dostawcami usług transportowych wyróżniającymi się doświadczeniem, wymaganymi dokumentami i niezawodną flotą. Dzięki powyższym, jesteśmy w stanie utrzymać wysoką terminowość i brak uszkodzeń, a jakość naszych usług przekłada się na zadowolenie klienta.

Ekologia jest dla nas szczególnie ważna

Niezwykle ważne są dla nas aspekty związane z ochroną środowiska i ciągłe doskonalenie się w tym obszarze. Szukamy rozwiązań związanych z transportem kolejowym. Stale poszukujemy nowych rozwiązań i kierunków, które pozwolą nam przejść z kół na szyny. Szukamy również pojazdów zasilanych ekologicznymi, alternatywnymi rodzajami paliwa. Śledzimy rynek i pilotujemy informacje dotyczące pojazdów ciężarowych napędzanych wodorem. Jeśli klient oczekuje realizacji przez nas usług w stu procentach ekologicznymi pojazdami – my mu je zapewnimy!

ILS sp. z o.o.– doświadczony operator usług spedycyjnych i logistycznych

Jesteśmy operatorem logistycznym świadczącym usługi transportowe i spedycyjne, posiadającym wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Nie boimy się wyzwań, podejmiemy się każdego zlecenia – jednocześnie zapewniając jego realizację w najwyższym standardzie jakości i najniższej cenie na rynku. W zespole Działu Transportu ILS pracuje grupa specjalistów posiadająca doświadczenie i wysokie kompetencje (potwierdzone krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami). ILS sp. z o.o. działa zgodnie z normami ISO 9001:2015 i 14001:2015 czego potwierdzeniem są uzyskane przez nas certyfikaty DEKRA.

Gwarantujemy wysoką jakość w najlepszej cenie, już dziś napisz do nas i się przekonaj!