Strona główna Aktualności Zapraszamy na oficjalny fanpage ILS Logistic 
Powrót do aktualności
Data publikacji: 06.07.2023
Zapraszamy na oficjalny fanpage ILS Logistic 

Zapraszamy na oficjalny fanpage ILS Logistic 

Od teraz jesteśmy dostępni dla Państwa także na Facebooku. Jest to miejsce, gdzie będzie można znaleźć informacje na temat aktualnych działań firmy, uzyskanych certyfikatów czy ciekawostek.

ILS jest jednym z liderów branży logistycznej w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją, magazynowaniem, transportem krajowym, zagranicznym, w tym morskim i intermodalnym. Doradzamy naszym kontrahentom w zakresie działalności dystrybucyjnej i magazynowej. Jesteśmy obecni w 18 krajach europejskich. O skali rozwinięcia naszej spółki świadczy między innymi wielkość magazynów. W samej Polsce jest to łącznie około 250 000 m2.  

Aby być jeszcze bliżej naszych klientów, partnerów oraz pracowników zdecydowaliśmy się założyć kolejny kanał komunikacji jakim jest Facebook. Na fanpage’u ILS powstaną posty związane z aktualnymi działaniami firmy, informacje o ważnych wydarzeniach oraz uzyskanych certyfikatach i treści przeznaczone dla pracowników.

Zaobserwuj ILS Logistic | Facebook już dziś po więcej informacji związanych z firmą, najnowsze informacje ze świata logistyki, a także, by zapoznać się z ofertami pracy.