Strona główna Aktualności Kalisz na logistycznej mapie. Kolejny midiHUB uroczyście otwarty
Powrót do aktualności
Data publikacji: 22.09.2023
Kalisz na logistycznej mapie. Kolejny midiHUB uroczyście otwarty

Kalisz na logistycznej mapie. Kolejny midiHUB uroczyście otwarty

Liczba centrów dystrybucyjnych Inter Cars stale rośnie. 15 września doszło do oficjalnego otwarcia midiHUB-u w Kaliszu. To kolejny już tego typu obiekt na terenie Polski na potrzeby Inter Cars, ściśle współpracujący z naszym operatorem logistycznym ILS. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 osób ze świata motoryzacji oraz nasi klienci, partnerzy i dostawcy.

Dwa dni świętowania

Początek celebracji miał miejsce już w czwartek, a rozpoczęły je mini targi motoryzacyjne. Wśród marek, które prezentowały swoją ofertę dla Klientów byli m. in. Michelin, Proma Polska, Castrol Polska, Hella, Valvoline, Delphi, TEXA, Amtra, Badek, Milwaukee, Bosch, GULF, OSRAM, Vierol, Denso, COMMA, Ravenol, Bridgestone czy Hazet. Gościem specjalnym targów był Adam Klimek, który reprezentował markę Hella. Kulminacja otwarcia miała miejsce w piątkowe popołudnie. O godzinie 17:00 na terenie Panatonni Park Kalisz przy ulicy Rozwojowej 1, gdzie ma siedzibę nowe centrum rozpoczął się rodzinny event dla klientów, gości, dostawców i partnerów.

,,Event z okazji otwarcia naszego centrum w Kaliszu przygotowaliśmy w nieco odmiennej formie. Tym razem postawiliśmy na rodzinną atmosferę, tak by nasi klienci i dostawcy mogli spędzić czas wspólnie ze swoimi rodzinami. Stąd na naszym wydarzeniu obecność animatorów dla dzieci, strefy zabaw, czy dmuchańców. Nieustannie staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, odpowiadając na ich potrzeby” – powiedział Szymon Świerczek – dyrektor grupy filialnej Łódź, Wielkopolska sieci Inter Cars.

W programie wydarzenia znalazły się liczne konkursy, zarówno dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej, jak i dla dzieci. Na scenie po oficjalnym otwarciu przez dyrekcję regionu wielkopolskiego pojawiali się dostawcy z prezentacją swojej oferty. Na scenie wystąpił też rock’n’rollowy zespół Storo.

Jeszcze lepsza dostępność towaru

Nowe centrum dystrybucyjne w Kaliszu to powierzchnia ok. 4200 m2 z czego całość zajmuje hala z konstrukcjami regałowymi.

,,Ma ono zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą dostępność towaru. Na pewno przyspieszy ono dostawy i pozwoli zwiększyć ich ilość do pozostałych filii i odbiorców. Hala, którą wybraliśmy spełniła nasze wymagania – zarówno te przestrzenne, jak i logistyczne” – podkreślili przedstawiciele dyrekcji grupy filialnej Łódź, Wielkopolska sieci Inter Cars, Szymon Świerczek i Krzysztof Wyrębowski.