Strona główna Aktualności Inwestor w Kapitał Ludzki. ILS z prestiżowym wyróżnieniem
Powrót do aktualności
Data publikacji: 07.03.2024
Inwestor w Kapitał Ludzki. ILS z prestiżowym wyróżnieniem

Inwestor w Kapitał Ludzki. ILS z prestiżowym wyróżnieniem

Inter Cars oraz ILS – zostały już kolejny raz uhonorowane nagrodą Inwestor w Kapitał Ludzki. Tytuł ten jest wyrazem uznania samych pracowników i świadczy o niezwykłym zaangażowaniu firmy w ich rozwój.

Certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki nagradzane są firmy i przedsiębiorstwa szczególnie nastawione na rozwój i satysfakcję pracowników. Ta wyjątkowa nagroda jest przyznawana na podstawie opinii samych pracowników na temat pracodawców.

W imieniu obu spółek nagrodę na gali odebrał Krzysztof Zawistowski, Dyrektor ds. Kapitału Ludzkiego Inter Cars. „Firma ILS sp. z o.o. stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, oferując szkolenia, programy rozwojowe oraz atrakcyjne warunki pracy, co sprzyja budowaniu lojalności i zaangażowania. Dbałość o pracowników to ważny element kultury organizacyjnej firmy i tego Wam gratulujemy!” – czytamy w uzasadnieniu opublikowanym na oficjalnym profilu wydarzenia.

Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie naszej firmy certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki. To dla nas ogromny zaszczyt, potwierdzający nasze zaangażowanie w rozwój i inwestycje w naszych pracowników. To właśnie dzięki nim i ich nieustannej determinacji osiągamy nasze cele. Jesteśmy pełni wdzięczności i zobowiązania, aby kontynuować naszą misję tworzenia inspirującej i rozwojowej atmosfery pracy” – powiedział Krzysztof Zawistowski.

Wyróżnienie Inwestor w Kapitał Ludzki nadawane jest w naszym kraju od ponad 20 lat. Podczas anonimowego badania satysfakcji i zaangażowania pracowników jest brany pod uwagę szereg czynników, które później poddawane są szczegółowej analizie.