Strona główna Aktualności Nowa odsłona strony DANXILS. Zachęcamy do odwiedzin!
Powrót do aktualności
Data publikacji: 12.03.2024
Nowa odsłona strony DANXILS. Zachęcamy do odwiedzin!

Nowa odsłona strony DANXILS. Zachęcamy do odwiedzin!

Możecie Państwo korzystać już z nowej odsłony strony DANXILS, spółki joint venture będącej efektem współpracy ILS Logistics oraz DANX Carousel Group. Zarówno klienci i jak i pozostali interesariusze, dzięki odświeżonemu layoutowi witryny, z dużo większą łatwością będą w stanie zrealizować swoje potrzeby.

Prawidłowa funkcjonalność tej strony to coś, co spędzało nam sen z powiek. Od teraz wszyscy, którzy już korzystają z usług DANXILS, a także ci, którzy dopiero mają taki zamiar – w dużo przystępniejszy niż dotychczas sposób mogą śledzić oraz wysyłać przesyłki. Usprawnieniu tego procesu służą odwołania na górze strony. Po wpisaniu numeru oraz zalogowaniu się z łatwością dowiedzą się Państwo więcej na temat swojej przesyłki oraz możliwości wysyłania.

Nieustannie jesteśmy do Państwa usług. Przez 6 dni w tygodniu działa nasza Wieża Kontroli, której przedstawiciel bezustannie jest pod telefonem do Waszej dyspozycji.

Wysyłamy towary zarówno w dzień, jak i w nocy

Kluczowym elementem biznesu DANXILS jest możliwość transportu towaru do naszych klientów nawet w późnych godzinach nocnych. By dostać towar z samego rana, należy złożyć zamówienie poprzedniego dnia. Gdy ty będziesz spał, nasi dostawcy zrobią to, co do nich należy!

Łącząc siły DANX oraz ILS nowa, wspólna firma otrzymała niemal nieograniczone możliwości magazynowe. ILS posiada rozległą sieć transportów i magazynów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dzięki temu możemy sprawnie wysyłać towary między różnymi państwami.

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę PUDO do odbioru towaru w wybranym przez siebie miejscu o dowolnej porze! Posiadamy ponad 200 takich punktów.

Więcej o naszych usługach dowiecie się Państwo ze specjalnej podstrony, w której mówimy o rozległości biznesu DANXILS.

Szukasz pracy? Być może szukamy właśnie Ciebie!

DANXILS to możliwość pracy w międzynarodowym, otwartym na zdobywanie nowych umiejętności środowisku. Często szukamy nowych pracowników. W zakładce „Kariera” na naszej stronie publikujemy aktualne oferty pracy. Jeśli nie znajdziecie nic dla siebie lub aktualnie nie mamy do zaoferowania interesującego stanowiska, to nic straconego! Napiszcie do nas poprzez specjalny formularz, a gdy tylko pojawi się nowa oferta, odezwiemy się do Was.

DANXILS – współpraca oparta na partnerstwie

Wspólna spółka powstała na wiosnę 2023 roku. Obie firmy posiadają bogate doświadczenie w sektorze logistycznym i mogą czerpać z wzajemnych doświadczeń tym samym, poszerzając swoją dotychczasową ofertę.

ILS jest podmiotem wchodzącym w skład Grupy Kapitałowej Inter Cars. Spółka jest odpowiedzialna za dostarczanie kompleksowych usług logistycznych związanych z magazynowaniem i obsługą towarów dla spółek z Grupy Kapitałowej oraz firm zewnętrznych. Nasz partner, DANX, będący częścią DANX Carousel Group, to paneuropejski specjalista ds. logistyki usług typu time-critical, dostarczający części i produkty niezbędne dla branż o krytycznym znaczeniu dla zdrowia i życia. Zapewnia kompleksowe rozwiązania dla rynku wtórnego części zamiennych, zarządzania zwrotami i logistyki medycznej, gdzie precyzja i ciągłość są wartościami kluczowymi.