Strona główna Aktualności ILS i DANXILS na targach logistycznych MODERNLOG!
Powrót do aktualności
Data publikacji: 27.05.2024
ILS i DANXILS na targach logistycznych MODERNLOG!

ILS i DANXILS na targach logistycznych MODERNLOG!

Zapraszamy na targi logistyki, magazynowania i transportu MODERNLOG, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca w centrum Międzynarodowych Targów Poznańskich w stolicy Wielkopolski. Będziecie Państwo mieli okazję zarówno poznać nas bliżej, jak i wysłuchać panelu z udziałem naszego przedstawiciela Marcina Łapińskiego!

Logistyka 4.0

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG odbędą się w ramach Konferencji Smart Warehouse. To doskonała okazja, by poznać kluczowe zagadnienia z punktu widzenia dzisiejszej logistyki. Na miejscu odbędzie się szereg paneli z udziałem ekspertów, będzie także można odwiedzić stoiska, na których dowiedzą się Państwo więcej na temat działalności danej firmy.

Na miejscu będą, oczywiście, także nasi przedstawiciele. Firma ILS oraz DANXILS od pierwszego do ostatniego dnia targów, będzie na państwa czekać. Liczymy na owocne spotkania i możliwość szerszego przedstawienia naszej działalności i konkretnej oferty.

Inteligentne magazyny – automatyzacja i transformacja

Trzeciego dnia targów odbędzie się panel pt. „Inteligentne magazyny – automatyzacja i transformacja”. Jednym z dyskutantów będzie Marcin Łapiński, dyrektor ds. rozwoju ILS oraz dyrektor operacyjny DANXILS.

„W dobie dynamicznych zmian technologicznych, automatyzacja i transformacja magazynów stają się kluczowymi elementami efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw. Podczas naszego panelu będziemy omawiać najnowsze trendy i innowacje w tej dziedzinie. Zachęcam wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zadawania pytań – to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i inspiracji do wdrażania nowoczesnych rozwiązań w swoich przedsiębiorstwach” – mówi Marcin Łapiński.

Czekamy na Państwa oraz na Państwa pytania w tym, a także w innych tematach dotyczących naszej działalności.

Dokładny program wydarzenia znajduje się tu: https://smartwarehouse.modernlog.pl/pl/program-wydarzen/. Zachęcamy do zapisywania się na to wyjątkowe wydarzenie!