Strona główna Kariera Brygadzista

Brygadzista

Zakroczym ul. Swobodnia 35
Pełny etat
stacjonarnie

Zadania obowiązujące na tym stanowisku to:

  • Koordynowanie, organizowanie oraz nadzorowanie pracy zespołu
  • Nadzór nad terminowością procesów
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, w tym delegowanie i rozliczanie z zadań Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych
  • Dbanie o efektywną komunikację między zmianami oraz innymi osobami
  • Zaangażowanie w procesy magazynowe
  • Nadzór nad terminowymi rozładunkami aut od dostawców
  • Nadzór nad terminowymi załadunkiem aut do klienta

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność obsługi komputera (mile widziany Excel na poziomie podstawowym)
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w branży oponowej
  • Doświadczenie w pracy z systemem magazynowym ERP- mile widziane
  • Wykształcenie min. średnie oraz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Mile widziana obsługa pakietu Office w szczególności Excel, Outlook

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Rozbudowany system kafeteryjny Worksmile
  • Zniżkę pracowniczą na ofertę handlową Grupy Kapitałowej Inter Cars
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja
Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.