Strona główna Kariera Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki

Zakroczym
Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i koordynowanie procesów wysyłek i dostaw
  • Podejmowanie działań wspierających optymalizację kosztów transportu
  • Analiza ofert transportowych oraz poszerzanie bazy współpracujących przewoźników
  • Analiza i tworzenie raportów

Oczekiwania:

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim – będzie wykorzystywany w codziennej pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znasz MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne)
  • Masz kreatywny i otwarty umysł, potrafisz analizować i rozwiązywać problemy
  • Interesujesz się logistyką/ transportem
  • Znasz giełdy transportowe dostępne na polskim rynku
  • Doświadczenie nie jest wymagane, jeśli go nie masz, nauczymy Cię

Co możemy zaoferować:

  • Pełne wdrożenie
  • Pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem:iod@intercars.eu.
Lokalizacja
Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie?

Wyślij do nas swoje CV, do zespołu najczęściej poszukujemy:

  • specjalistów z bagażem doświadczeń w branży TSL,
  • spedytorów krajowych i międzynarodowych,
  • specjalistów ze znajomością logistycznych systemów zarządzania (WMS, TMS),
  • absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje obszar logistyki.